Machiajul verii – Cele mai cool farduri de pleoape și palete de make-up ale momentului

ELLE IULIE 2018

Descoperă numărul de iulie al revistei ELLE, un număr special dedicat spiritului estival și vacanței: vei afla cum să te machiezi în tonuri solare, chiar și într-o zi caniculară de vară, care este arsenalul perfect pentru paddle boarding și ce costume de baie sunt considerate super hot în acest sezon.

Sursa: https://www.elle.ro/beauty/machiajul-verii-cele-mai-cool-farduri-de-pleoape-si-palete-de-make-up-ale-momentului-608338/

Florea Oana

Florea Oana

Ma numesc Oana Florea, am 27 de ani si sunt creator de continut fashion. Am absolvit Facultatea de Arte si Design si mi-am transformat pasiunea pentru moda intr-o activitate online prin care promovez trenduri, stiluri si tinute originale. Colaborez cu branduri si platforme digitale, unde creez continut foto-video, articole si campanii vizuale, punand accent pe autenticitate si pe exprimarea stilului personal. Experienta mea imbina creativitatea artistica cu partea de comunicare, ceea ce ma ajuta sa transmit mesaje puternice prin estetica vizuala.

Pe langa activitatea profesionala, ador sa calatoresc la prezentari de moda, sa descopar piete vintage si sa documentez prin fotografie influentele culturale in vestimentatie. Consider ca moda este o arta a identitatii, iar continutul pe care il creez are scopul de a inspira si de a arata ca fiecare persoana isi poate exprima unicitatea prin stil.

Articole: 354

Parteneri Romania